eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20221130 30.11.2022 Utvalg for oppvekst og levekår 09:00 Rådhuset Formannskapssalen EPHORTE
20221102 02.11.2022 Utvalg for oppvekst og levekår 09:00 Rådhuset Formannskapssalen EPHORTE
20221005 05.10.2022 Utvalg for oppvekst og levekår 09:00 Rådhuset Formannskapssalen EPHORTE
20220907 07.09.2022 Utvalg for oppvekst og levekår 09:00 Temadag Formannskapssalen EPHORTE
20220824 24.08.2022 Utvalg for oppvekst og levekår 09:00 Rådhuset Formannskapssalen EPHORTE
20220601 01.06.2022 Utvalg for oppvekst og levekår 09:00 Rådhuset Formannskapssalen EPHORTE
20220427 27.04.2022 Utvalg for oppvekst og levekår 09:00 Rådhuset Formannskapssalen EPHORTE
20220309 09.03.2022 Utvalg for oppvekst og levekår 09:00 Rådhuset Formannskapssalen EPHORTE
20220216 16.02.2022 Utvalg for oppvekst og levekår 09:00 Ekstraordinært møte Kommunestyresalen EPHORTE
20220209 09.02.2022 Utvalg for oppvekst og levekår 09:00 Digital temadag via Zoom Zoom EPHORTE
20220126 26.01.2022 Utvalg for oppvekst og levekår 09:00 Digitalt møte via Zoom EPHORTE
20211201 01.12.2021 Utvalg for oppvekst og levekår 09:00 Rådhuset Kommunestyresalen EPHORTE
20211103 03.11.2021 Utvalg for oppvekst og levekår 09:00 Rådhuset Formannskapssalen EPHORTE
20211006 06.10.2021 Utvalg for oppvekst og levekår 09:00 Rådhuset Formannskapssalen EPHORTE
20210922 22.09.2021 Utvalg for oppvekst og levekår 09:00 Rådhuset Kommunestyresalen EPHORTE
20210818 18.08.2021 Utvalg for oppvekst og levekår 09:00 Rådhuset - Flyttet til 22.09.21 Formannskapssalen EPHORTE
20210602 02.06.2021 Utvalg for oppvekst og levekår 09:00 Digitalt møte via Zoom EPHORTE
20210421 21.04.2021 Utvalg for oppvekst og levekår 09:00 Digitalt møte via Zoom EPHORTE
20210310 10.03.2021 Utvalg for oppvekst og levekår 09:00 Digitalt møte via Zoom EPHORTE
20210120 20.01.2021 Utvalg for oppvekst og levekår 09:00 Digitalt møte via Zoom EPHORTE
20201202 02.12.2020 Utvalg for oppvekst og levekår 09:00 Digitalt møte via Zoom EPHORTE
20201104 04.11.2020 Utvalg for oppvekst og levekår 09:00 Rådhuset Kommunestyresalen EPHORTE
20201021 21.10.2020 Utvalg for oppvekst og levekår 09:00 Rådhuset - Temamøte - Kvalitetsmelding skole Kommunestyresalen EPHORTE
20201001 01.10.2020 Utvalg for oppvekst og levekår 09:00 Rådhuset Kommunestyresalen EPHORTE
20200826 26.08.2020 Utvalg for oppvekst og levekår 09:00 Rådhuset Kommunestyresalen EPHORTE
20200611 11.06.2020 Utvalg for oppvekst og levekår 09:00 Rådhuset Kommunestyresalen EPHORTE
20200513 13.05.2020 Utvalg for oppvekst og levekår 09:00 Rådhuset Kommunestyresalen EPHORTE
20200422 22.04.2020 Utvalg for oppvekst og levekår 09:00 Digitalt møte via Zoom Formannskapssalen EPHORTE
20200305 05.03.2020 Utvalg for oppvekst og levekår 09:00 Rådhuset Formannskapssalen EPHORTE
20200129 29.01.2020 Utvalg for oppvekst og levekår 09:00 Rådhuset Formannskapssalen EPHORTE
20191204 04.12.2019 Utvalg for oppvekst og levekår 09:00 Rådhuset Formannskapssalen EPHORTE
20191106 06.11.2019 Utvalg for oppvekst og levekår 09:00 Rådhuset Formannskapet EPHORTE
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Nina Jarlind Nina Jarlind Høyre (H) Medlem ninajar@online.no 916 04 776 Ikke registrert
Marit Helen Leirheim Marit Helen Leirheim Venstre (V) Medlem marit.helen.leirheim@askoy.kommune.no 402 16 658 Ikke registrert
Jo Båtevik Jo Båtevik Kristelig Folkeparti (KRF) Medlem jobaatevik@gmail.com 413 90 740 Ikke registrert
Cecilie Sørli Cecilie Sørli Høyre (H) Varamedlem ceciliesorli@yahoo.no 416 67 054 Ikke registrert
Ingvild Augestad Syversen Ingvild Augestad Syversen Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem ingvild.syversen@askoy.kommune.no 984 23 365 Ikke registrert
Ronny Knutsen Ronny Knutsen Venstre (V) Varamedlem knutsen.ronny@gmail.com 954 61 959 Ikke registrert
Jonas Bratli Jonas Bratli Høyre (H) Varamedlem jonasbratli@live.no 489 97 559 Ikke registrert
Rosalind Fosse Rosalind Fosse Fremskrittspartiet (FRP) Leder rosalind.fosse@gmail.com 971 49 470 Ikke registrert
Stig Atle Abrahamsen Stig Atle Abrahamsen Fremskrittspartiet (FRP) Medlem stig.atle.abrahamsen@gmail.com 905 57 078 Ikke registrert
Vibecke Eliassen Vibecke Eliassen Senterpartiet (SP) Medlem asp.ve@outlook.com 917 66 021 Ikke registrert
John Henry Kaland John Henry Kaland Senterpartiet (SP) Varamedlem johnhenryjohnhenrykaland@hotmail.com 488 96 517 Ikke registrert
Jan Erik Aasebø Jan Erik Aasebø Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem J.e.aasebo@icloud.com 932 80 500 Ikke registrert
Grethe Irene Fløholm Hæggernæs Grethe Irene Fløholm Hæggernæs Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem girha@online.no 951 70 399 Ikke registrert
Anne Lauritsen Anne Lauritsen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem anne.lauritsen@hotmail.no 90 26 16 33 Ikke registrert
Børge Olsen Børge Olsen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Borge@boracing.no 932 02 016 56156500
Wiktor Wikan Wiktor Wikan Det Norske Arbeiderparti (AP) Nestleder wikanwiktor@gmail.com 997 37 462 Ikke registrert
Veronicka Ersvær Ruud Veronicka Ersvær Ruud Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem veronickaruud@hotmail.com 938 86 901 Ikke registrert
Terje Angelshaug Terje Angelshaug Det Norske Arbeiderparti (AP) Varamedlem tangelshaug@gmail.com 950 36 672 Ikke registrert
Kristin Elisabeth Chr. Stølen Kristin Elisabeth Chr. Stølen Det Norske Arbeiderparti (AP) Varamedlem Kecs72@gmail.com 992 30 122 Ikke registrert
Aina Bondehagen Aina Bondehagen Det Norske Arbeiderparti (AP) Varamedlem aina.bondehagen@politiet.no 962 21 256 Ikke registrert
Kari Blindheim Kari Blindheim Askøylisten (AL) Medlem kari.blindheim@hotmail.com 996 42 293 Ikke registrert
Inge Abrahamsen Inge Abrahamsen Rødt (RØDT) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Eirik Nepstad Eirik Nepstad Rødt (RØDT) Varamedlem eirik_ja@hotmail.com 468 28 292 Ikke registrert
Osmund Kringstad Osmund Kringstad Askøylisten (AL) Varamedlem okringstad49@gmail.com 970 16 089 Ikke registrert
Linda Lee Risnes Rykkje Linda Lee Risnes Rykkje Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem linda.rykkje@icloud.com 470 97 595 Ikke registrert
Kari Espelid Kari Espelid Askøylisten (AL) Varamedlem kariespelid@gmail.com 469 09 050 Ikke registrert
Eirin-Helen Engelsen Ulvenes Eirin-Helen Engelsen Ulvenes Folkets Parti FNB (FP) Medlem frankulvenes72@gmail.com 476 61 796 Ikke registrert
Linda-Iren Sedahl-Engelsen Linda-Iren Sedahl-Engelsen Folkets Parti FNB (FP) Varamedlem linda_iren@icloud.com 997 98 463 Ikke registrert
Jan Erik Strømsnes Jan Erik Strømsnes Folkets Parti FNB (FP) Varamedlem jan.erik67@yahoo.no 900 51 361 Ikke registrert
Frank Ulvenes Frank Ulvenes Folkets Parti FNB (FP) Varamedlem frankulvenes72@gmail.com Ikke registrert 919 90 163