eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20201202 02.12.2020 Utvalg for oppvekst og levekår 2019-2023 09:00 Rådhuset Formannskapssalen EPHORTE
20201104 04.11.2020 Utvalg for oppvekst og levekår 2019-2023 09:00 Rådhuset Formannskapssalen EPHORTE
20201001 01.10.2020 Utvalg for oppvekst og levekår 2019-2023 09:00 Rådhuset Formannskapssalen EPHORTE
20200826 26.08.2020 Utvalg for oppvekst og levekår 2019-2023 09:00 Rådhuset Formannskapssalen EPHORTE
20200611 11.06.2020 Utvalg for oppvekst og levekår 2019-2023 09:00 Rådhuset Formannskapssalen EPHORTE
20200513 13.05.2020 Utvalg for oppvekst og levekår 2019-2023 09:00 Rådhuset Formannskapssalen EPHORTE
20200422 22.04.2020 Utvalg for oppvekst og levekår 2019-2023 09:00 Rådhuset Formannskapssalen EPHORTE
20200305 05.03.2020 Utvalg for oppvekst og levekår 2019-2023 09:00 Rådhuset Formannskapssalen EPHORTE
20200129 29.01.2020 Utvalg for oppvekst og levekår 2019-2023 09:00 Rådhuset Formannskapssalen EPHORTE
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20191204 04.12.2019 Utvalg for oppvekst og levekår 2019-2023 09:00 Rådhuset Formannskapssalen EPHORTE
20191106 06.11.2019 Utvalg for oppvekst og levekår 2019-2023 09:00 Rådhuset Formannskapet EPHORTE
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Nina Jarlind Nina Jarlind Høyre (H) Medlem njarlind@gmail.com 916 04 776 Ikke registrert
Marit Helen Leirheim Marit Helen Leirheim Venstre (V) Medlem marit.helen.leirheim@askoy.kommune.no 402 16 658 Ikke registrert
Jo Båtevik Jo Båtevik Kristelig Folkeparti (KRF) Medlem jobaatevik@gmai.com 413 90 740 Ikke registrert
Cecilie Sørli Cecilie Sørli Høyre (H) Varamedlem ceciliesorli@yahoo.no 416 67 054 Ikke registrert
Daniel Dombrowski Daniel Dombrowski Høyre (H) Varamedlem dani.dombrowski@gmail.com 469 54 385 Ikke registrert
Ingvild Augestad Syversen Ingvild Augestad Syversen Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem ingvild.syversen@askoy.kommune.no 984 23 365 Ikke registrert
Ronny Knutsen Ronny Knutsen Venstre (V) Varamedlem knutsen.ronny@gmail.com 954 61 959 Ikke registrert
Jonas Bratli Jonas Bratli Høyre (H) Varamedlem jonasbratli@live.no 489 97 559 Ikke registrert
Rosalind Fosse Rosalind Fosse Fremskrittspartiet (FRP) Leder rosalind.fosse@gmail.com 971 49 470 Ikke registrert
Stig Atle Abrahamsen Stig Atle Abrahamsen Fremskrittspartiet (FRP) Medlem stig.atle.abrahamsen@gmail.com 905 57 078 Ikke registrert
Vibecke Eliassen Vibecke Eliassen Senterpartiet (SP) Medlem leder@askoysenterparti.no 917 66 021 Ikke registrert
John Henry Kaland John Henry Kaland Senterpartiet (SP) Varamedlem johnhenryjohnhenrykaland@hotmail.com 488 96 517 Ikke registrert
Jan Erik Aasebø Jan Erik Aasebø Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem J.e.aasebo@icloud.com 932 80 500 Ikke registrert
Grethe Irene Fløholm Hæggernæs Grethe Irene Fløholm Hæggernæs Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem girha@online.no 951 70 399 Ikke registrert
Anne Lauritsen Anne Lauritsen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem anne.lauritsen@hotmail.no 90 26 16 33 Ikke registrert
Børge Olsen Børge Olsen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Borge@boracing.no 932 02 016 Ikke registrert
Wiktor Wikan Wiktor Wikan Det Norske Arbeiderparti (AP) Nestleder wikanwiktor@gmail.com 997 37 462 Ikke registrert
Veronicka Ersvær Ruud Veronicka Ersvær Ruud Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem veronickaruud@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Terje Angelshaug Terje Angelshaug Det Norske Arbeiderparti (AP) Varamedlem tangelshaug@gmail.com Ikke registrert 950 36 672
Jens Hestnes Andersen Jens Hestnes Andersen Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem jens.hest.and@gmail.com 919 11 578 Ikke registrert
Kristin Elisabeth Chr. Stølen Kristin Elisabeth Chr. Stølen Det Norske Arbeiderparti (AP) Varamedlem Kecs72@gmail.com 992 30 122 Ikke registrert
Aina Bondehagen Aina Bondehagen Det Norske Arbeiderparti (AP) Varamedlem aina.bondehagen@politiet.no 962 21 256 Ikke registrert
Kari Blindheim Kari Blindheim Askøylisten (AL) Medlem kari.blindheim@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Inge Abrahamsen Inge Abrahamsen Rødt (RØDT) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Eirik Nepstad Eirik Nepstad Rødt (RØDT) Varamedlem eirik_ja@hotmail.com 468 28 292 Ikke registrert
Osmund Kringstad Osmund Kringstad Askøylisten (AL) Varamedlem okringstad49@gmail.com 970 16 089 Ikke registrert
Linda Lee Risnes Rykkje Linda Lee Risnes Rykkje Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem linda.rykkje@icloud.com 470 97 595 Ikke registrert
Kari Espelid Kari Espelid Askøylisten (AL) Varamedlem kariespelid@gmail.com 469 09 050 Ikke registrert
Eirin-Helen Engelsen Ulvenes Eirin-Helen Engelsen Ulvenes Folkeaksjonen nei til mer bompenger (FNB) Medlem frankulvenes@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Linda-Iren Sedahl-Engelsen Linda-Iren Sedahl-Engelsen Folkeaksjonen nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem linda_iren@icloud.com 997 98 469 Ikke registrert
Jan Erik Strømsnes Jan Erik Strømsnes Folkeaksjonen nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem jan.erik67@yahoo.no Ikke registrert Ikke registrert
Frank Ulvenes Frank Ulvenes Folkeaksjonen nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem frankulvenes@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Versjon:5.2.00