eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20150930 30.09.2015 Utvalg for oppvekst og levekår - Utgått oktober 2015 09:00 Rådhuset Formannskapssalen EPHORTE
20150826 26.08.2015 Utvalg for oppvekst og levekår - Utgått oktober 2015 09:00 Rådhuset Formannskapssalen EPHORTE
20150610 10.06.2015 Utvalg for oppvekst og levekår - Utgått oktober 2015 09:00 Rådhuset Formannskapssalen EPHORTE
20150520 20.05.2015 Utvalg for oppvekst og levekår - Utgått oktober 2015 09:00 Rådhuset Formannskapssalen EPHORTE
20150415 15.04.2015 Utvalg for oppvekst og levekår - Utgått oktober 2015 09:00 Rådhuset Formannskapssalen EPHORTE
20150304 04.03.2015 Utvalg for oppvekst og levekår - Utgått oktober 2015 09:00 Kleppestø ungdomsskole EPHORTE
20150128 28.01.2015 Utvalg for oppvekst og levekår - Utgått oktober 2015 09:00 Rådhuset Formannskapssalen EPHORTE
20141203 03.12.2014 Utvalg for oppvekst og levekår - Utgått oktober 2015 09:00 Florvåg Ungflimmer (Huset) EPHORTE
20141105 05.11.2014 Utvalg for oppvekst og levekår - Utgått oktober 2015 09:00 Rådhuset Formannskapsalen EPHORTE
20141001 01.10.2014 Utvalg for oppvekst og levekår - Utgått oktober 2015 09:00 Rådhuset Formannskapsalen EPHORTE
20140827 27.08.2014 Utvalg for oppvekst og levekår - Utgått oktober 2015 09:00 Rådhuset Formannskapsalen EPHORTE
20140611 11.06.2014 Utvalg for oppvekst og levekår - Utgått oktober 2015 09:00 Rådhuset Formannskapssalen EPHORTE
20140521 21.05.2014 Utvalg for oppvekst og levekår - Utgått oktober 2015 09:00 Rådhuset Formannskapssalen EPHORTE
20140409 09.04.2014 Utvalg for oppvekst og levekår - Utgått oktober 2015 09:00 Rådhuset Formannskapssalen EPHORTE
20140305 05.03.2014 Utvalg for oppvekst og levekår - Utgått oktober 2015 09:00 Rådhuset Formannskapssalen EPHORTE
20140122 22.01.2014 Utvalg for oppvekst og levekår - Utgått oktober 2015 09:00 Rådhuset Formannskapssalen EPHORTE
20131204 04.12.2013 Utvalg for oppvekst og levekår - Utgått oktober 2015 09:00 Rådhuset Formannskapssalen EPHORTE
20131113 13.11.2013 Utvalg for oppvekst og levekår - Utgått oktober 2015 09:00 Fauskanger barne - og ungdomsskole EPHORTE
20131002 02.10.2013 Utvalg for oppvekst og levekår - Utgått oktober 2015 09:00 Rådhuset Formannskapssalen EPHORTE
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Lill-Harriet Andreassen Lill-Harriet Andreassen Kristelig Folkeparti (KRF) Leder lill-harriet.andreassen@k1.uib.no 99 50 69 50 Ikke registrert
Agnar Berland Agnar Berland Høyre (H) Nestleder agnar.berland@gmail.com 99 40 01 40 Ikke registrert
Christine Francis Holmedal Christine Francis Holmedal Høyre (H) Medlem christine@holmedal.no 992 42 383 Ikke registrert
Ronny Knutsen Ronny Knutsen () Medlem knutsen.ronny@gmail.com 954 61 959 Ikke registrert
Trond Gravdal Trond Gravdal Høyre (H) Varamedlem trondng@gmail.com 994 19 431 Ikke registrert
Torill Nilsen Torill Nilsen Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert 976 99 737 Ikke registrert
Cecilie Sørli Cecilie Sørli Høyre (H) Varamedlem ceciliesorli@yahoo.no 416 67 054 Ikke registrert
Elsa Benjaminsen Elsa Benjaminsen Det Norske Arbeiderparti (AP) Medlem elsa.benjaminsen@fagforbundet.no 902 23 849 Ikke registrert
Torill Hauge Torill Hauge Det Norske Arbeiderparti (AP) Medlem torillhauge@gmail.com 970 51 830 Ikke registrert
Andreas J. Skiftesvik Andreas J. Skiftesvik Det Norske Arbeiderparti (AP) Medlem skiftesvik@gmail.com 91 64 49 73 Ikke registrert
Rafael Cobo Garrido Rafael Cobo Garrido Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem cobrafael@gmail.com 456 61 205 Ikke registrert
Stian Jean Opedal Davies Stian Jean Opedal Davies Det Norske Arbeiderparti (AP) Varamedlem stianjean@gmail.com 936 20 674 Ikke registrert
Marianne Bexrud Marianne Bexrud Det Norske Arbeiderparti (AP) Varamedlem marianne.bexrud@gmail.com 92 29 35 19 Ikke registrert
John-Helge Høgli Myntevik John-Helge Høgli Myntevik Det Norske Arbeiderparti (AP) Varamedlem johnhelgem@gmail.com 467 78 930 Ikke registrert
Siv Dale Genscher Siv Dale Genscher Det Norske Arbeiderparti (AP) Varamedlem siv_gencher@yahoo.com 41 12 07 71 Ikke registrert
Torstein Olsen Torstein Olsen Det Norske Arbeiderparti (AP) Varamedlem toss54@gmail.com 90 56 75 75 Ikke registrert
Kristine Pettersen Kristine Pettersen Det Norske Arbeiderparti (AP) Varamedlem krispett@online.no 91 36 79 06 Ikke registrert
Stig Atle Abrahamsen Stig Atle Abrahamsen Fremskrittspartiet (FRP) Medlem stig.atle.abrahamsen@gmail.com 905 57 078 Ikke registrert
Anton Fromreide Anton Fromreide Fremskrittspartiet (FRP) Medlem Ikke registrert 907 02 105 Ikke registrert
Silje Mæland Nesheim Silje Mæland Nesheim Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem s.m.nesheim@gmail.com 975 25 100 Ikke registrert
Arnt Erik Gangås Arnt Erik Gangås Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem aegangaas@gmail.com 908 12 276 Ikke registrert
Anne Lauritsen Anne Lauritsen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem anne.lauritsen@hotmail.no 90 26 16 33 Ikke registrert
Elin Veivåg Elin Veivåg Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem el-vei@online.no 984 25 771 Ikke registrert
Kari Viksund Kari Viksund Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem kari@viksund.com 99 48 24 38 Ikke registrert
Oddmund Sagstad Oddmund Sagstad Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem oddmund.sagstad@gmail.com 90 05 13 58 Ikke registrert
Vigleik Stoveland Vigleik Stoveland Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem vigleik.stoveland@bkkfiber.no 481 95 300 Ikke registrert
Marit Helen Leirheim Marit Helen Leirheim Venstre (V) Medlem marit.helen.leirheim@askoy.kommune.no 402 16 658 Ikke registrert
Daniel Gunnarsen Daniel Gunnarsen Venstre (V) Varamedlem daniel.gunnarsen@gmail.com 92 46 37 57 Ikke registrert
Kari Espelid Kari Espelid Venstre (V) Varamedlem kariespelid@gmail.com 469 09 050 Ikke registrert
Simon Furnes Simon Furnes Venstre (V) Varamedlem simonfurnes91@gmail.com 99 40 73 55 Ikke registrert
Versjon:5.2.00